• Dragi roditelji

  Posetite jednu od četiri lokacije u gradu na kojima se nalaze naši vrtići “Meda”
  i dovedite vaše mališane da zajedno sa nama igraju, pevaju i uče!

  Upis je u toku!

  vrtici-meda-slide
 • Dodatne aktivnosti

  • Engleski jezik
  • Dečiji hor
  • Rehabilitacija govornih poremećaja
 • Vikend sekcije

  Škola stranog jezika

  Školica engleskog i francuskog jezika

  Muzička, dramska i likovna sekcija

  Muzička, dramska i likovna sekcija

  Škola plesa

  Školica plesa

ZOO vrt Jagodina

zoo2013

Naši mali drugari u poseti ZOO vrtu u Jagodini.

Opširnije

Milanski edikt

nis-kroz-vreme

Mališani vrtića u predstavi "Niš kroz vreme" u Narodnom pozorištu.

Opširnije

Apartmani Meda

apartmani meda

NOVO!!! Apartmani Meda u Sokobanji. Pogledajte našu ponudu.

Opširnije

O nama

grupa deceVrtić „Meda“ je akreditovana privatna predškolska ustanova za vaspitanje i obrazovanje dece. Imamo 12 godina iskustva u edukativnom radu sa decom. Posedujemo akreditaciju od strane Ministarstva prosvete za obavljanje pripremnog predškolskog programa, kojim se ostvaruje priprema dece za polazak u osnovnu školu po Zakonu o osnovama sistema vaspitanja i obrazovanja.

U okviru delatnosti predškolskog vaspitanja i obrazovanja ostvaruje se i inkluzivni rad, odnosno rad sa decom sa potrebom za posebnom društvenom podrškom, u skladu sa njihovim mogućnostima, kao i individualni programi u zavisnosti od interesovanja i potreba dece predškolskog uzrasta.

Nalazimo se na četiri lokacije u gradu i obuhvatamo pet vrtića u čijem sklopu se nalazi i jaslena grupa. „Meda“ Vam nudi celodnevno staranje o deci od šest meseci do polaska u školu. Svaki naš vrtić je smešten u delovima grada koji su lako dostupni roditeljima. Da bi ste pronašli Vašeg Medu informišite se putem naših brojeva telefona. Sa zadovoljstvom ćemo Vas primiti u obilazak naših vrtića.

S poštovanjem

Predškolska ustanova "Meda“


image1

Vrtić ''Meda 1''

Takovska 4a - Palilula
image2

Vrtić ''Meda 2''

Đerdapska 83 - Duvanište
image3

Vrtić ''Meda 3''

Mije Petrovića 15 - Dušanov bazar
image4

Vrtić ''Meda 4''

Đerdapska br.83 - Duvanište
image3

Vrtić ''Meda 5''

Svetosavska 16 - kod gimnazije "9. maj"

Vrtići Meda

footer
 • 01 Vrtić Meda - Takovska 4
 • 02 Vrtić Meda - Djerdapska 83
 • 03 Vrtić Meda - Mije Petrovića 5
 • 04 Vrtić Meda - Djerdapska 83
 • 05 Vrtić Meda - Bul. Nemanjića 29/1